דף הבית » כללי » ריסוס נגד ג'וקים

ריסוס נגד ג'וקים

ריסוס נגד ג'וקים הוא מוצר ביתי נפוץ שניתן להשתמש בו כדי להיפטר מרוב סוגי המזיקים הללו. זה מגיע במגוון צורות, כגון תרסיסים ומדבקות. הריסוס עשוי לרוב מחומרי הדברה פירטרואידים, שהם חומרי הדברה שנמצאו רעילים מאוד לחרקים. תרסיסים משמשים לעתים קרובות באזורי מגורים, כמו דירות ובתים, מכיוון שהם קלים לשימוש ולא יקרים. הם גם עובדים במהירות על אוכלוסיית הג'וקים. עם זאת, ישנם כמה חסרונות לשימוש בסוג זה של קוטל חרקים להדברת מזיקים. לדוגמה, זה יכול להוביל לרעילות בבני אדם וחיות מחמד אם לא משתמשים בו כראוי או כאשר יש חשיפה ממושכת.

תרסיס נגד ג'וקים הוא מענה ראשוני לתופעה של ג׳וקים בבית

ריסוס נגד ג'וקים הוא מוצר שניתן להשתמש בו כדי לשלוט בהדבקה של ג'וקים. זה ידוע גם בתור קוטל חרקים והוא משמש להרוג או להדוף חרקים. ניתן לרסס תרסיס נגד ג'וקים על משטחים כמו רצפות, קירות, רהיטים ומשטחים. החומר הפעיל בתרסיס זה הוא פירתרין הפועל על ידי תקיפת מערכת העצבים המרכזית של החרק. ניתן להשתמש בתרסיס נגד ג'וקים על מגוון משטחים שונים אך אין ליישם אותו על משטחי הכנת מזון או אזורים בהם מזון יבוא במגע עם המשטח זמן קצר לאחר היישום. יש אנשים שמשתמשים בתרסיס הזה כדרך לשלוט במזיקים אחרים כמו נמלים, עכבישים, פרעושים וקרציות. באתר של חברת הדברה מיכאל ובוריס https://zurpestcontrol.co.il תמצאו מידע מקצועי כיצד לפעול נכון.

תרסיס נגד ג'וקים הוא פתרון לא רעיל, מהיר ונוח לשימוש ובטוח לבני אדם, לחיות מחמד ולסביבה.

ג'וקים הם מזיק נפוץ במשקי בית. הם נמצאים בדרך כלל במטבחים ובחדרי רחצה. קשה להיפטר מהם מכיוון שהם יכולים להסתתר בחללים קטנים ולשרוד ללא מזון במשך חודשים. ריסוס הוא השיטה הנפוצה ביותר להדברה בקרב בעלי בתים מכיוון שהיא קלה לשימוש, זולה ויעילה. 

תגובות מהפייסבוק

תגובות

אולי גם זה יעניין אותך...

חנות אביזרי סקס – מה מתאים לנשים ומה יכול להתאים לגברים?

בכל הנוגע לאביזרי מין ישנה חלוקה בדרך כלל בין אביזרים לנשים, לבין אביזרים לגברים. אבל ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *