דף הבית » לזוגות » משכנתא למסורבי משכנתא – איך זה עובד?
משכנתא למסורבי משכנתא - איך זה עובד?
משכנתא למסורבי משכנתא - איך זה עובד?

משכנתא למסורבי משכנתא – איך זה עובד?

הגעתם לבנק על מנת לבקש משכנתא וקיבלתן תשובה שלילית? זוהי בהחלט סיטואציה לא נעימה שבה אתם עלולים להרגיש אבודי עצות. ככל הנראה במידה ואחד מהבנקים בישראל סירב לספק לכם משכנתא, גם כל שאר הבנקים יסרבו לתת לכם משכנתא. אז במקרה כזה האם אתם צריכים להרים ידיים? יש לנו כמה פתרונות בשבילכם, על מנת שבסופו של דבר כן תוכלו לקבל משכנתא בדיוק כפי שרציתם.

למה הבנק סירב לתת לכם משכנתא?

יכול להיות שתי סיבות עיקריות שבגינן הבנק שממנו ביקשתם משכנתא סירב לבקשה שלכם. האופציה הראשונה מדברת על לקוח עם עבר בעייתי, מדובר לרוב על לקוח שהבנק סבור כי הוא לא יוכל להחזיק את המשכנתא. במקרה כזה יהיה לכם קשה מאוד לבקש בקשה נוספת מהבנק או מבנקים אחרים, כי הבקשה תקבל סירוב פעם אחת נוספת.

האופציה השנייה להיות מסורבי משכנתא מדברת על לקוח אשר הגיש בקשה מוגזמת, והבנק איננו יכול להרשות לעצמו לספק את הסכום הנדרש מסיבות כאלה ואחרות. הפתרון במקרה הזה הוא פשוט לתקן את הבקשה, כך תוכלו להגיש בקשה חדשה שמתאימה לדרישות הבנק. במקרה הזה לאחר שתתקנו את הבקשה, ככל הנראה תקבלו תשובה חיובית מהבנק.

הבנק מסרב לתת לכם משכנתא? פנו למימון חוץ בנקאי

כיום הבנקים הם לא האפשרויות היחידה לקבל משכנתא, וישנן עוד לא מעט שחקניות חדשות אשר יכולות לספק לכם את מבוקשכם. לא מעט חברות אשראי וחברות מימון חיצוניות ישמחו לספק לכם את המשכנתא או ההלוואה הנדרשת לכם בתנאים שלהם. ברוב המקרים חברת המימון החיצונית תבקש שיהיו ערבים להלוואה או אפילו למשכן את הנכס על מנת שהם יוכלו להיות בטוחים שהכסף יוחזר.

אתם בטח שואלים את עצמכם איפה הקאץ'? אז ברור לכולם כי התנאים של חברות המימון החיצוניות יהיו קצת פחות אטרקטיביים מאשר התנאים שהייתם מקבלים בבנק. אך במקרה שלכם שבו קיבלתם מהבנק סירוב חד משמעי, האופציה היחידה שעומדת לרשותכם זה משכנתא חוץ בנקאית כלל. זוהי גם האופציה הבטוחה ביותר שבה תוכלו לדעת כי הכסף הגיע ממקור אמין.

תגובות מהפייסבוק

תגובות

אולי גם זה יעניין אותך...

איך יודעים שחדר הבריחה איכותי?

איך יודעים שחדר הבריחה איכותי?

חדר בריחה הפך זה מכבר לאטרקציה מועדפת על אנשים רבים. הוא פותח את הראש, הוא ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *