דף הבית » כללי » טיפים לשיווק אתר בתחום של יחסים בין בני זוג
טיפים לשיווק אתר

טיפים לשיווק אתר בתחום של יחסים בין בני זוג

אתרי האינטרנט השונים שהתחילו את דרכם בעולם לצרכים עסקיים עבור חברות או ארגונים גדולים ממש כמו מחשוב ענן לעסקים קטנים, התפתח מאוד עד שהיום אנחנו רואים שקיימים אתרים בכל התחומים ובכל נושא שאנשים מחפשים עליהם מידע כאשר לא תמיד נראה על פניו הקשר השיווקי לאתר המלא במידע. הגולשים יכולים בהחלט להסתפק במידע שהם מקבלים באתר ולא תמיד הדבר יגרום להם להמשיך לחפש חומר נוסף או מוצרים ספציפיים עליהם הם יצטרכו לשלם. אך זוהי המומחיות של מקימי האתרים השונים מעבר למחשבה על אחסון אתר טוב. להעניק הרבה ידע מקצועי ומהימן אבל להשאיר את המקום לסקרנות של אלו שמתעניינים באמת או לחילופין רוצים לרכוש מוצר שעליו המליצו באתר.

אפשר לומר שזה בעצם היופי שבאתרים כאלה. הלקוח מקבל הרבה מידע אך לא לוחצים עליו באופן גס להתקדם לקראת רכישה. הוא הבוחר אם להשאיר את הפרטים שלו לצורך קשר בהמשך עם השירות של האתר, אף אחד לא עומד לו על הראש שהוא חייב לקנות ולשלם, אך האתר בנוי ומתוכנן באופן כזה שכן יהיו אנשים שיתעניינו וירצו להתקדם הלאה בצורה רצינית יותר אם זה ברכישה של קורסים, קנייה של מוצר וכו' .

שיווק אתר בתחום של יחסים בן בני זוג – על מה חשוב לשים לב בעת הקמת האתר?

  • כאשר עובדים על הקמת אתר שיעסוק בתחום של יחסים בין בני זוג, חשוב מאוד לשדר כבוד לשני המינים. זה לא יהיה מן החכמה להשמיץ את הנשים בכתבה המיועדת לגברים וכמובן גם להיפך. אתר שינסה לעבוד בצורה כזו שמשפילה את אחד המינים, ספק אם הוא יצליח לשרוד ברשת. הגולשים ימהרו לפסול את האתר ובהעדר התעניינות מצד הגולשים, יבין גוגל שהאתר לא ממש חשוב והוא פשוט ידרג אותו למטה.
  • דבר נוסף שחשוב לדעת זה שהאתר חייב לתאר באור זוהר את החיים הטובים ולא להתמקד בחלקים השליליים על מנת להסביר ולשווק את הדרכים לזוגיות טובה. בדרך כלל התיאורים החיוביים יהיו מובנים מספיק גם עבור הגולשים שלא נהנים מחיים כאלה וזה יגרום להם לחשוב למה אצלם המצב הוא לא כזה וכמובן שתתפתח השאיפה להגיע למצב האידיאלי המתואר. המערך השיווקי של האתר יצליח גם כן יותר כאשר השיטה תהיה כזו, כי הלקוח יבין שהאתר מציע את המתכון המושלם לחיים הטובים אותם הוא מתאר.
  • נקודה חשובה נוספת זוהי האפשרות לפנייה באופן דיסקרטי ליועצי נישואין או יועצים משפחתיים באמצעות האתר, כי רבים הם הזוגות שחפצים להתייעץ אך בלי לפגוע בשמם הטוב.

תגובות מהפייסבוק

תגובות

אולי גם זה יעניין אותך...

שיטות ללימוד נושאים

שיטות ללימוד נושאים

אין זה משנה איזה נושא תרצו ללמוד בצורה מעמיקה, דעו לכם כי תוכלו לעשות זאת ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *