דף הבית » כללי » טיפול בעובש בתקרות שעובד לטווח ארוך
טיפול בעובש בתקרות שעובד לטווח ארוך

טיפול בעובש בתקרות שעובד לטווח ארוך

עובש תקרה, בדרך כלל הוא אינו מכוער, לא בריא אך עם זאת, הוא יהיה קצת אתגר לניקוי. זה יכול גם לגרום נזק קבוע לביתכם ויש לטפל בו תמיד בהקדם האפשרי. יישום מספר צעדים פשוטים, יכול לעזור לך בדרך לתקרה נקייה ובריאה.

טיפול בעובש בתקרות שעובד לטווח ארוך |

צמיחת עובש על הקירות הבית היא לא רק מכוערת, אלא גם לא בריאה לסביבה. עובש כשהוא רק סנטימטר מהקיר שלכם, יכול להפוך למקום גידול לעובש, אשר יגדל בהתמדה, לפני שתמצא פינה עליונה שלמה בביתך מושחרת עם פטריה.

ישנם דרכים רבים לצורך טיפול כזה או אחר בעובש. יש אנשים אשר מסירים עובש כבד על ידי חומצה מיוחדת, חומץ ביתי וחומרים אחרים. חשוב להבין באיזה עובש מדובר כדי לדעת בצורה טובה מהם דרכי הטיפול בו בצורה הטובה ביותר.

מה לעשות כדי להימנע מעובש בקירות? |

הקפד על אוורור וזרימת אוויר תקינים. לעתים קרובות, תקרות אמבטיה ומטבח יפתחו עובש יותר משאר המקומות בבית מכיוון שיש בהם אוורור לא מספק. אתם יכולים להוסיף מאווררים ומפוחים שונים לחדר אטום, כדי לאפשר כניסת אוויר לח אליו.

חלק ממחלצי האוויר ניתנים להתקנה באופן עצמאי וחלקם יצטרכו להיות מותקנים באופן מקצועי. שוחחו עם נציג בחנות אספקת החומר להסרת עובש כדי לראות, איזה סוג חולץ יתאים יותר עבור החדר שלכם.

דרכים למניעת עובש |

נסו לאפשר כניסת אור טבעי נוסף אל תוך חלל חדר אטום שבו יש היתכנות גבוהה יותר להימצאותו של עובש מסוג כזה או אחר.

עובש מעדיף לגדול בתנאים חשוכים ולכן, שמירה על חלונות פתוחים בכדי לאפשר לשמש להיכנס פנימה ולמנוע מלחות להיתפס בקירות הבית, תסייע במניעת צמיחת מושבות עובש בתקרות במקום המגורים שלכם.

אם אינכם יכולים להוסיף ולהכניס אור טבעי אל חלל החדר, נסו להוסיף תאורה נוספת, שתוסיף גם חום וכתוצאה מכך, תפחית בצורה משמעותית ביותר את צמיחת העובש. כך או כך, קבל ייעוץ מגורם מוסמך לטיפול של עובש בקיר או בתקרה, תסייע לכם רבות להסרתו.

תגובות מהפייסבוק

תגובות

אולי גם זה יעניין אותך...

בושם לגבר

4 בשמים לגברים המומלצים ביותר

כאשר מחפשים לקנות מתנת בושם לגבר, בוחנים כמה וכמה מותגים כדי לבחור את האופציה הנכונה ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *