דף הבית » לזוגות » איך יודעים שחדר הבריחה איכותי?
איך יודעים שחדר הבריחה איכותי?

איך יודעים שחדר הבריחה איכותי?

חדר בריחה הפך זה מכבר לאטרקציה מועדפת על אנשים רבים. הוא פותח את הראש, הוא גורם להם לחשוב מחוץ לקופסא ואף מאפשר להם לשוט על כנפי הדמיון למחוזות שונים. עם זאת, מדובר בחוויה חד פעמית, כלומר, אין טעם לחזור שוב לחדר מסוים לאחר שכבר "ברחו" ממנו פעם אחת, מכיוון שכבר מכירים את החידות שיש בו. וכאשר רוצים למחזר את החוויה יש צורך למצוא חדר בריחה מסוג אחר, עם עלילה אחרת ועם חידות שונות.

איך בוחרים חדר בריחה?

אחת השאלות הנפוצות ביותר היא כיצד לבחור את חדר הבריחה. איך יודעים שאכן מדובר בחדר בריחה איכותי, מעניין ומאתגר? להלן מספר דרכים כיצד לוודא זאת –

אנשים היו בו ונהנו

לפני שאתם מזמינים תור אל חדרי בריחה לילדים, שאלו את מפעיל החדר האם היו בו כבר הרבה מבקרים, ואם כן, בקשו ממנו פרטים ליצירת קשר איתם ותנסו לשאול אותם ולשמוע מהם מהי דעתם על המקום. תוכלו גם להתייעץ עם חברים וקרובי משפחה שביקרו בעבר בחדרי בריחה ולשמוע מהם המלצות או דיס – המלצות לגבי חדרי בריחה במקומות שונים. חדר בריחה שאנשים היו בו ונהנו, הוא כנראה אחד מעניין ומרתק וגם לכם כדאי ללכת אליו ולשחק בו.

הוא נבנה על ידי חברה מקצועית

בניית חדר בריחה אינה דבר פשוט כלל וכלל. יש לתכנן אותו בקפדנות, לשים לב שכל הדברים משתלבים אחד עם השני, שהחידות ברורות מספיק והאם באמת יוכלו המשתתפים למצוא את עצמם מחוץ לחדר בתום שעת המשחק. ולכן, כאשר מבררים על חדר בריחה, יש לבדוק גם מיהי החברה שתכננה אותו ומיהו זה שמפעיל אותו כדי לוודא שהחוויה אכן תהיה מושלמת.

יש בו עלילה מרתקת

נקודה נוספת שיש לבדוק בחדר בריחה היא האם העלילה שעל פיה הוא בנוי, אכן מרתקת מספיק והחידות והתעלומות שיש בעלילה הזו אכן יגרמו למשתתפים לרצות לפענח אותם בכל הכלים שעומדים לרשותם. חדר בריחה חייב להיות מעניין, הוא חייב להיות מסקרן ומותח על מנת שהמשתתפים אכן יוכלו ליהנות מהחוויה ומהשהות במקום. תוכלו למצוא בקישור הזה חדר בריחה שיאתגר אתכם במיוחד.

תגובות מהפייסבוק

תגובות

אולי גם זה יעניין אותך...

חנות סקס

למה כדאי לכם לבקר בחנות סקס?

בעשורים האחרונים אפשר למצוא יותר ויותר חנויות סקס שנמצאות ברחובות ראשיים של ערים גדולות, בארץ ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *