דף הבית » לזוגות » איך תבחרו שיר כניסה לחופה?
איך תבחרו שיר כניסה לחופה?
איך תבחרו שיר כניסה לחופה?

איך תבחרו שיר כניסה לחופה?

כל מי שהתחתן יגיד לכם כי החופה היא האירוע המרגש ביותר שהוא עבר בחיים. זה בכלל לא משנה אם אתם מתחתנים עם רב או עם אדם אחר, זה ברור כי החופה הוא אירוע אשר כמותו לא תחוו מעולם. אך בכדי שכך אכן יקרה אתם צריכים להבין כי עליכם לחשוב על כל פרט ופרט בחופה. עליכם להבטיח כי החופה עצמה תהיה יפה ומרשימה, עליכם להבטיח כי הטקס לא יהיה ארוך מדי, קצר מדי או משעמם מדי ועליכם לעצב את כל האירוע בצורה נאותה ומרשימה. לצד זאת אתם חייבים להבין כי עליכם גם להשקיע מאוד בשיר כניסה לחופה באמצעות אולפן הקלטות בצפון. שיר כניסה לחופה הוא כיום אחד הדברים המרכזיים ביותר שיש לעשות בחופה ועליכם להבין כי אתם צריכים לחשוב על שיר שיתאים הן לכם כבני זוג והן לקהל המגיע אליכם. עליכם לזכור כי אתם תזכרו את השיר שלכם לנצח נצחים ולכן אתם צריכים לבחור אותו בחכמה.

האם כדאי לבחור שיר מקורי או קלאסי?

אחת השאלות החשובות ביותר בהקשר של הפקת חתונות טובה עם שיר כניסה לחופה היא – האם כדאי לנו לבחור בשיר קלאסי דוגמת בראשית של שלומי שבת או שמא כדאי ללכת על בחירה יותר נועזת ומקורית דוגמת קרוב אל ליבך של רמי קליינשטין. אם כן אתם צריכים להבין כי אין כאן תשובה אחת נכונה וזה לא מקרה של שחור ולבן, הדבר תלוי במידה עצומה ברצונות של בני הזוג, באופי שלהם ובאופי החופה שהם רוצים ליצור. לכל זוג מתאים שיר אחר ולכל אדם מתאימה בחירה אחרת. בכדי להחליט על השיר כדאי לכם להתייעץ זה עם זה ולצד זאת להתייעץ גם עם הדי. ג'י שבו בחרתם שיש לו הרבה ניסיון בבחירת שירים.

מה בדבר שיר סיום החופה?

עליכם לזכור כי לא פחות חשוב משיר כניסה לחופה זה שיר סיום חופה. כן יש עדיפות ברורה לכך שהשיר יהיה קצבי וזאת מכיוון שלאחר החופה יש ריקודים ועל כן אתם צריכים להבין כי עליכם לחושב על הנושא הזה לעומק ולקחת אותו בחשבון.

תגובות מהפייסבוק

תגובות

אולי גם זה יעניין אותך...

משכנתא למסורבי משכנתא - איך זה עובד?

משכנתא למסורבי משכנתא – איך זה עובד?

הגעתם לבנק על מנת לבקש משכנתא וקיבלתן תשובה שלילית? זוהי בהחלט סיטואציה לא נעימה שבה ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *