דף הבית » כללי » איך אני מפריע לעצמי למצוא אהבה
איך אני מפריע לעצמי למצוא אהבה
איך אני מפריע לעצמי למצוא אהבה

איך אני מפריע לעצמי למצוא אהבה

חיפוש אהבה במאה העשרים ואחת זה לא דבר פשוט. הפגישות וההיכרויות הפיזיות כמו גם התאהבות ומשיכה ממבט ראשון: מתמעטים ונעלמים, וזאת נוכח קיום אינטראקציות דיגיטליות כמו אפליקציות להיכרויות ושימוש ברשתות החברתיות.

נוסף לכך, בעולם בו האפשרויות הן בלתי מוגבלות, האפשרות למצוא אהבה הולכת ומצטמצמת וזאת משום שבני אדם רוצים תמיד יותר ריגוש, יותר אופציות ויותר אפשרויות לקיום זוגיות או יחסים אינטימיים.

עם זאת ולמרות כל הקשיים שמביאה עמה הקדמה (וזאת בניסיון לאתר בני זוג רציניים), אנו כבני אדם שמים לעצמינו "מקל בגלגלים" בחיפוש אחר אהבה, בין אם במודע ובין אם באופן לא מודע. אז איך אתם מפריעים לעצמכם למצוא אהבה? הנה כמה דוגמאות:

העדר מודעות

רבים שמחפשים אהבה או בוחרים בני זוג שאינם מטיבים עמם, לא שמים לב כי לעיתים התת מודע הוא שמנהל את הבחירות שלהם. תת המודע בנוי מאלפי מחשבות ודפוסי התנהגות אשר נמצאים עמוק בתוך התודעה.

אלמנטים אלה צפים על פני השטח מבלי שנבין או נשים לב וזאת בבחירת בני זוג לא נכונים או ביצוע פעולות לאיתור בן או בת זוג שאינן מטיבות עמנו.

כדי להכיר את הדרך הנכונה אל בן הזוג האידילי, חשוב להכיר את התת מודע ואת שיטת מטאיזם ולהבין מה גורם לנו לבצע בחירות שגויות.

מחפשים את הדגים ולא את החכה

רבים שמחפשים אהבה נעזרים בסיסמאות ובמשפטים נדושים הגורסים כי "יש הרבה דגים בים", כי "לכל סיר יש מכסה" ועוד. עם זאת רבים לא מבינים כי במידה והם אוחזים בחכה הנכונה, הדגים הם אלה שיגיעו בהמוניהם, וכי אם הסיר בעל בסיס טוב: המכסה יתאים בצורה מושלמת.

בשל כך מומלץ להיעזר בסדנאות והרצאות של מרחב מודעות אשר מסיבות באמצעות שיטת המטאיזם כיצד לייצר תקשורת בין אישית נכונה וכיצד מגשימים מטרות. כיום אפשר למצוא סדנאות זוגיות און ליין, כמו גם כאלה שעוסקות ביישום השיטה.

חשיבה שלילית

כאשר אנו חושבים על עצמינו בצורה שלילית, בזמן שאנו מניחים כי אנו לא ראויים לאהבה, או מתפשרים על קיום יחסים או אינטראקציה עם כל זר מוזר שאינו מתאים או ראוי לנו – אנו שמים לעצמינו מקל בגלגלים. לכן יש לעבוד על העצמה אישית, לקבל סיוע מיועצים בנוגע להעלאת הבטחון העצמי, ומכאן לפנות אל דרך נכונה וחדשה!

תגובות מהפייסבוק

תגובות

אולי גם זה יעניין אותך...

הסיכויים להפסקת הרטבת לילה לבד בגיל מאוחר

הסיכויים להפסקת הרטבת לילה לבד בגיל מאוחר

הרטבת לילה היא דבר מעיק ומציק מאוד. גם ההורים וגם הילדים שמרטיבים מתמודדים עם הדבר. ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *