דף הבית » לזוגות » מרגישים חנוקים בזוגיות?
מרגישים חנוקים בזוגיות?
מרגישים חנוקים בזוגיות?

מרגישים חנוקים בזוגיות?

זוגיות ארוכת טווח יכולה לגרום לבני הזוג לחוש לעיתים חנוקים בשל סיבות שונות כמו רגשות מודחקים. כאשר זוגיות מתנהלת באופן לקוי, כשאין שיח כמה בין בני הזוג, כשאין הכלה, הבנה ופירגון הדדי, לעיתים כל אחד מבני הזוג חש מאוד לא טוב בקשר הזוגי. כמו כן, לעיתים שני בני הזוג או רק אחד מהם מרגישים חנוקים בתוך הזוגיות. אין ספק שכאשר בני הזוג חשים תחושות מעין אלה, עליהם לא לשמור זאת בבטן ולפנות יחד לטיפול זוגי, אשר יסייע להם להתמודד טוב יותר עם המצב, להסיר את תחושת החנק האישית כתוצאה מהזוגיות ולאפשר לזוגיות שלהם לפרוח ולהיות טובה יותר.

מרגישים חנוקים בזוגיות? זה הזמן לפנות לטיפול זוגי

כאמור, על מנת שזוגיות תצליח ותהיה טובה עבור שני בני הזוג, שניהם צריכים להשקיע את כל מה שהם יכולים בזוגיות שלהם. לא פעם, כאשר זוגיות מתנהלת בצורה לא תקינה ואחד מבני הזוג או שניהם, אינם מתפקדים כבני זוג טובים ומעניקים לבן הזוג את מה שהוא צריך, נוצרת תחושה של חנק בזוגיות אשר לא מאפשרת לזוגיות להתקדם. במקרה שכזה, לא פעם בני הזוג מרגישים כי הזוגיות היא לנטל עליהם ושלא אוב להם בזוגיות. זוגות מעין אלה חייבים לחפש טיפול זוגי איכותי, אשר יסייע להם לבחון את המצב בצורה אותנטית, לדון באופן פתוח וזוגי על המצב, להגיע לתובנות טובות ולעבוד על הזוגיות שלהם בעזרת כלים טובים שהמטפל נותן להם. עבודה טובה על הזוגיות תסיר את תחושת החנק מבני הזוג ותאפשר להם לחיות חיים זוגיים טובים.

מדוע טיפול זוגי הוא דבר חשוב

טיפול זוגי המתבצע באמצעות מטפל מקצועי, מנוסה ומוסמך בתחום מאפשר לכל זוג לבנות יסודות עמוקים לזוגיות ולקבל את הכלים הטובים ביותר להתמודדות עם משברים בזוגיות שלהם. לא פעם זוגות אינם יודעים כיצד לצאת מהפלונטר הזוגי שאליו נכנסו במהלך הזמן וסיוע חיצוני על ידי איש מקצוע המכיר היטב את התחום הזוגי, זהו בהחלט דבר שיכול לסייע לכל זוג להשיב את השמחה והטוב אל הזוגיות שלהם. לא מעט זוגות אשר חושבים על פרידה ומגיעים לטיפול זוגי, מחליטים בסופו של דבר להישאר[A1]  יחד וחיים חיי זוגיות טובים יותר.


 [A1]

תגובות מהפייסבוק

תגובות

אולי גם זה יעניין אותך...

חדר בריחה זוגי – לדייט מפתיע ביותר

חדר בריחה זוגי – לדייט מפתיע ביותר

יציאה לדייט היא כבר לא מה שהיה פעם. בעבר נשים היו מסתפקות ביציאה צנועה להליכה ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *