הכרויות דיסקרטיות

לכל אחד יש את הסיבות האישיות שלו לשמן הוא רוצה הכרויות דיסקרטיות. ישנם אנשים נשואים שמעוניינים לגוון בחיי המין שלהם או שנמצאים במערכת יחסים פתוחה ולא רוצים לפגוע בבן או בת הזוג.

ישנם אנשים גרושים עם ילדים, אשר מתקשים להכיר בפתיחות בכדי לא לפגוע ברגשותיהם של הילדים. ישנם אנשים שאינם החליטו עדיין אם לספר על זהותם המינית וכרגע הם בתוך הארון, הכרויות דיסקרטיות הן מה שיעזור להם לפתור עם עצמם את המכשול. אין זה בושה לרצות להכיר מישהו חדש לחיים ולעשות זאת באופן דיסקרטי. כפי שראיתם, לכל אחד יש את הסוד שלו או את המכשול שלו וישנם אתרים שעוזרים בסיטואציות כאלו.

מה זה הכרויות דיסקרטיות?

אתר הכרויות דיסקרטיות כשמו הוא דיסקרטי ומאובטח כמעט כמו משרד הביטחון. האתר מאפשר לרשום שם בדוי ולא לחשוף תמונת פנים. האתר מאגד בתוכו מגוון אנשים שמעוניינים להישאר דיסקרטיים ואינם רוצים להיחשף בפני הסביבה החיצונית שאינה נמצאת באתר. לכל חבר באתר יש פרופיל עם תחומי עניין ומטרת ההיכרות. המטרה השכיחה ביותר היא למטרת סטוץ וסקס אך ישנם רבים הרושמים למטרת זוגיות. מנהלי האתר מכבדים את רצונם של המשתמשים ועוזרים להם להישאר דיסקרטיים.

מה עם תמונה?

כמו כן, אין לדאוג ממתחזים, למרות שלא כולם מעלים תמונות פנים, האתר דואג לבדוק אם המייל שנרשם הוא מייל תקין ואין עליו תלונות קודמות. כמו כן, לאחר ההכרות אתם יכולים להחליף תמונות אחד עם השנייה. ישנם מגוון כללי אבטחה וכללים תקינים בשימוש באתר. הכרויות דיסקרטיות זה לא אתר למתחזים אלא לאנשים שמעוניינים לשמור על הפרטים האישיים שלהם.

הסיפורים האלה עושים לך את זה? רוצה להפוך את הפנטזיה למציאות? הרשמה לאתר אשלי מדיסון >>

מטרת ההכרות? דיסקרטית

הגיע הזמן שלכם להיפתח ולספר גם על הפנטזיות המיניות שלכם, באתר הכרויות דיסקרטיות תוכלו לשתף ולהשתתף. זו חוויה נהדרת להכיר אנשים עם מטרות זהות להיכרות, לשוחח עימם על אותם נושאים ולשתף אותם בפנטזיות שלכם. אז אם אתם מחפשים את הנפש התאומה שתיצור עמכם זוגיות, את הפרטנר המושלם לפנטזיות המיניות שלכם, את האדם המתאים והנכון שיעזור לכם לעבור את השינוי ולחשוף את זהותכם המינית או אפילו סתם חבר שיקשיב לכם ויהיה שם כשתצטרכו. היכנסו עכשיו לאתר הכרויות דיסקרטיות ותתחילו להכיר למטרה הספציפית שלכם!

תגובות מהפייסבוק

תגובות

אולי גם זה יעניין אותך...

הכרויות באינטרנט

הביקוש לאהבה לא מסתיים אף פעם כולם רוצים אהבה. לא משנה איפה, לא משנה מתי, ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *