מתעמלת אומנותית

בריטיש ביוטי

זוכרים את הקטע ההוא ב"אמריקן ביוטי" בו קווין ספייסי נדלק על המעודדת שהייתה החברה של הבת שלו? משהו די דומה קרה לי בלונדון. אשתי מאוד אוהבת התעמלות אמנותית. מכל ענפי הספורט באולימפיאדה, היא התעקשה לגרור אותי דווקא לספורט הזה במקום לאתלטיקה או כדורסל.

הכרטיסים לא היו זולים בכלל ואני לא ידעתי איזה חוויה אני עומד לעבור שם עד שזה קרה. עד שמאיה ג'ונסון, המתעמלת האנגלית, עלתה למשטח. כבר בעמדת המוצא נדלקו לי כל הפיוזים. הרי הענף הזה הוא כל-כך ארוטי. מתעמלות חטובות בבגד גוף הדוק. אתם חושבים שהגברים בקהל לא מסיימים את הערב חרמנים? אתם חושבים שהם לא חוזרים הביתה לדפוק את הנשים שלהם כשהם בעצם מדמיינים את אחת המתעמלות הגמישות?

כמו ב"אמריקן ביוטי", לא הייתי יכול להסיר את עיניי ממנה. היא השתחררה מעמדת המוצא והניפה את המקל, נותנת לסרט להסתלסל סביב גופה. הכנסתי את היד לכיס, ונגעתי בזין בקצה אחת האצבעות. יותר מזה אני לא יכול לעשות, אני לא רוצה לגמור את הלילה במעצר על אוננות בציבור, אבל אתם הייתם חייבים לראות אותה.

מה שקרה מאותו הרגע והלאה התרחש רק בראשי. המציאות עפה מהחלון ונשארנו רק אני ומאיה. היא התיישבה על המשטח יחפה. אפילו כפות רגליה היו מושלמות, חלקות וללא עור יבש. היא החלה להסיר את החלק העליון של בגד הגוף, חושפת זוג פטמות ורודות. מכאן והלאה היא קרעה את בגד הגוף לכיוון המפשעה. היא הגיע עד למשולש המסודר של שערות הערווה ונעצרה רגע לפני שהכוס נחשף. היא איתרה אותי בקהל ושלחה נשיקה. הזין שלי קם ואני נגררתי אחריו. הרגשתי כאילו הרגליים שייכות לזין שלי. הוא שלט בקצב תנועתן.

השופטים הבחינו בי.

הקהל מחא כפיים. אני חושב שכמה גברים אפילו נעמדו ושרקו לי במחוות "קדימה גבר  – תן לבריטית בראש!"

תפסתי את בגד הגוף שלה וקרעתי אותו מעליה בתנועה חדה. היא נשענה  לאחור ופתחה את רגליה לשפגט.

תרגיל מבריק.

הזין שלי פתח את אבזם החגורה והם נפלו. הורדתי את החולצה, עשיתי שתי סלטות באוויר ונחתי עם הזין ישר בתוך הכוס שלה. הקהל מחא כפיים. התגלגלנו ככה האחד בתוך השנייה כמו כדור לצד השני של המשטח. הרמתי אותה באוויר כשהזין שלי עמוק בתוכה והיא הצמידה את רגליה סביבי.

עכשיו הגיע הזמן לתרגיל מספר 2.

היא ירדה ממני ורצה לפינה הנגדית השנייה.

היא עומדת לקפוץ עלי, ואני צריך להיות מוכן.

היא רצה ואז זינקה באוויר. תוך כדי הסלטה הרגליים שלה נפתח, היא התבייתה עלי ונחתה עם הכוס שלה דבוק לפה שלי כמו היצור העקרבי ההוא מ"הנוסע השמיני".

הפעם הקהל מחא כפיים חזק יותר. נראה שאם לשופטים היה מותר –  גם הם היו מריעים לנו.

ועכשיו הגיע הזמן לפינלה.

היא ירדה על ארבע באמצע המשטח ואני הייתי חייב לעשות בורג באוויר כך שהזין יכנס בסיומו בדיוק בחור התחת שלה. זה התרגיל הכי קשה.

אבל לא אני באמת שלטתי בזין שלי, אלא הזין שלי שלט בי.

הראש חישב את המרחק המדויק, והזין –  נדמה לי שהוא מצא כמה סנטימטרים נוספים איכשהו.

המאמנת של מאיה זרקה בקבוק לעברי. ולא זה לא היה כדי לשתות, אלא כדי לשמן את הזין. אני חייב לדייק, אחרת היא תחזור בידיים ריקות.

הינה אני בא.

הסיפורים האלה עושים לך את זה? רוצה להפוך את הפנטזיה למציאות? הרשמה לאתר אשלי מדיסון >>

סלטה.

בורג.

נחיתה ו-

פנימה. נכנס חלק ובלי כל התנגדות!

9.4  9.5. 9.1. ו 9.3

אלה היו ציוני השופטים. זכינו!

עמדנו גאים על הפודיום מחכים לאחת מנציגות הוועדה האולימפית.

הנציגה הייתה מבוגרת אבל יפה, וכאשר היא הלבישה את מדליית הזהב סביב הזין שלי הקהל יצא מגדרו.

תגובות מהפייסבוק

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *