דף הבית » לזוגות » חילופי זוגות – בעד או נגד
חילופי זוגות

חילופי זוגות – בעד או נגד

מי מאתנו לא מזדהה הפתגם העתיק "גם למי שרגיל לאכול סטייק פילה מתחשק לפעמים לאכול לחם עם שוקולד"?

בעשור האחרון החלפת זוגות הפכה לדרך בילוי לגיטימית עבור הזוגות היותר "ליברליים" שבינינו והתפתחה בישראל קהילת  סווינגרס שצוברת תאוצה והופכת פופולארית מיום ליום בקרב זוגות נשואים המעוניינים להכניס גיוונים וריגושים חדשים לחייהם.

הסיפורים האלה עושים לך את זה? רוצה להפוך את הפנטזיה למציאות? הרשמה לאתר אשלי מדיסון >>

לפלפל או לקלקל? השפעות אפשריות של חילופי זוגות על הזוגיות

השאלה האם חילופי זוגות לגיטימיים או לא היא לא ממש רלוונטית במדינה דמוקרטית, מאחר וכל אדם רשאי לנהוג על פי הערכים בהם הוא מאמין(במסגרת החוק כמובן), אולם עם זאת, אי אפשר להתעלם מההשלכות העשויות לבוא בעקבות השתתפות באירועי סווינגרס והדעות חלוקות בעניין ומשתנות בהתאם לתכונות של בני הזוג ולמניע שגרם להם להגיע לשם מלכתחילה.

באופן טבעי, עבור בני זוג אשר מגיעים לאירוע סווינגרס בפעם הראשונה לא מתוך רצון הדדי אמיתי אלא מתוך רצון של אחד הצדדים לספק את צרכיו של השני על מנת לנסות ולפתור בעיית שעמום או משבר כלשהו במערכת היחסים, ההשפעה בסופו של עשויה להיות שלילית, ואף אולי תחריף את הבעיה משום שתחושות כמו קנאה וחוסר ביטחון עלולות להתגבר כאשר מלכתחילה לא קיים איזון בין בני הזוג, חשוב גם לזכור כי מדובר בבני אדם וקיימת תמיד אפשרות שאחד הצדדים יתאהב בפרטנר וכאשר המצב בין בני הזוג לא טוב מראש, הסיכוי למקרה של התאהבות בפרטנר גבוה יותר. מנגד, עבור בני זוג אשר המניע שלהם להשתתף באירועי סווינגרסהוא לחוות חוויות משותפות ולהגשים פנטזיות ביחד, אירוע חילופי זוגות עשוי להכניס הרבה עניין ופלפל לחייהם ולהביא להעצמת הזוגיות.

לסיכום, במידה ואתם חושבים ללכת לאירוע סווינגרס, כדאי שתוודאו מראש שההחלטה מגיעה מתוך רצון כנה והדדיעבור שני הצדדים, ולא על מנת לספק צורך עבור אחד הצדדים בכדי לנסות ולפתור בעיה או משבר בזוגיות. במידה והחלטתם ללכת, חשוב לעשות תיאום ציפיות ולהגדיר חוקים וכללים ברורים אשר מוסכמים על שני הצדדים בכדי להימנע ככל האפשר מהסיכונים הכרוכים בהשתתפות באירוע כמו חילופי זוגות.

תגובות מהפייסבוק

תגובות

אולי גם זה יעניין אותך...

כמה עולה צילום לחתונה ובמה זה תלוי?

כמה עולה צילום לחתונה ובמה זה תלוי?

כיום כמעט ואין אירוע ללא צלמים מקצועיים אשר מתעדים כל רגע בערב המרגש. בשל הביקוש ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *