דף הבית » כללי » ODT לחברות: מה בדר"כ כוללת הפעילות?
שיטות ללימוד נושאים

ODT לחברות: מה בדר"כ כוללת הפעילות?

ב"ה


פעילות ODT לעובדים וצוותים בחברות וארגונים שונים היא הזדמנות ייחודית לגיבוש קבוצתי בין כל חברי הצוות, להיכרות מחודשת, לחיזוק הקשר בין העובדים וכן לסיוע בתהליכי התייעלות בעבודה , שינויים מבניים וארגוניים או התמודדות עם קונפליקטים ועם קשיים שונים. 

באמצעות הפעילות המשתתפים יכולים לגלות את אופני החשיבה שלהם, לרכוש אסטרטגיות שונות לפתרון בעיות, לקבל תובנות חדשות אודות דרכי פעולה ולהוריד אותם לרמת המעשה בחיי היום יום במשרד. 

ההפעלה נעשית בליווי מוזיקה, תוך ביצוע אתגרים שונים עם הרבה צחוק והנאה.

סוגי הפעילויות לחברות 

1. סדנאות ODT – סדנאות בנות מפגש אחד או יותר, בהן לומדים העובדים על מקומם בקבוצת העובדים, על תרומתם לקבוצה, על חוזקותיהם וייחודיותו של כל עובד וכן הדרכים לגיבוש וליכוד חברי הקבוצה תוך העצמתם ועידודם. 

2. פעילות אודיטי – פעילות זו יכולה להתקיים בתוך המשרד או מחוצה לו, ויש בה המון כיף צחוק והנאה תוך עמידה ביעדי משימות שונים. החוויה החושית והסביבה החדשה מאפשרת ליצור הרמוניה חדשה בין העובדים, שחרור ופתיחות, הורדת מסכים שונים בין העובדים, גישור על פערים והרבה אנרגיות טובות.

אילו משימות קיימות בפעילויות ODT לחברות וארגונים? 

ישנם רעיונות רבים למשחקי קבוצה לצוותי עובדים בחברות ועסקים. בין המוכרים שבהם: 

פאזל טטריס ענק –  המשימה היא לחבר את כל חלקי הפאזל לריבוע אחד מושלם. משימה שנעשית בחשיבה משותפת של כל חברי הקבוצה, תוך שיתוף פעולה ותקשורת.

הליכה על קרשים –  הצוות מתחלק לקבוצות. כל קבוצה מקבלת שני קרשים עליהם הם עומדים יחד, ותוך כדי הליכה עליהם צריכה הקבוצה להגיע ממקום למקום, תוך שיתוף פעולה ותיאום הפעולות השונות ביניהם. 

מבוך על חבלים – מבוך עץ שמחזיקים יחד באוויר כל חברי הצוות. במבוך ישנם כדורים שצריכים להגיע ממקום למקום וזאת רק על ידי הנעת לוח המשחק מעלה ומטה על-ידי חברי הצוות השונים. 

קורי עכביש – חברי הצוות צריכים לסייע כל פעם לחבר צוות אחר לעבור מסך של חבלים מבלי לגעת בהם.
השתכנעתם?
הקליקו כדי לקבל מידע רחב יותר אודות פעילות זו.

תגובות מהפייסבוק

תגובות

אולי גם זה יעניין אותך...

מסיבות פרטיות באולמות אירועים

מסיבה פרטית היא אחת הדרכים הנחמדות ביותר לחגוג עם המשפחה, עם מעגל החברים הקרובים ובקיצור ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *