דף הבית » כללי » תתפלאו לגלות כמה עולה בית אבות סיעודי

תתפלאו לגלות כמה עולה בית אבות סיעודי

בתי אבות מעניקים טיפול סיעודי לקשישים מסביב לשעון, וניתן לקבל טיפול רפואי 24 שעות ביממה. סוגים אלה של טיפול גם מכונים לטיפול מיומן-סיעודי ו"טיפול הבראה". כמה זה באמת עולה לנו לשים בבית אבות את היקרים לנו?

תתפלאו לגלות כמה עולה בית אבות סיעודי

בעוד שקשישים עוברים בדרך כלל לקהילה סיעודית באופן קבוע, ישנם בתים אשר מספקים שהות קצרה לנזקקים לשיקום לאחר פציעה, מחלה או ניתוח שעשוי לדרוש אחיות או מטפלים מיומנים.

בין אם משתמשים בשירותים אלה במשרה חלקית או במשרה מלאה, הטיפול בבית אבות מגיע במחיר פרמיום בהשוואה לאפשרויות אחרות בתחום שירותי הבריאות. עם זאת, היא גם מספקת לקשישים את כל השירותים החשובים להם הם זקוקים לטיפול רפואי, סוציאליזציה, שיקום ושירותי בית בין סביבות המיועדות להציע את נוחות 'הבית'.

עלויות ממוצעות של טיפול בבית אבות

עלות הטיפול בבית אבות לטווח הארוך, תלויה במספר גורמים כמו המיקום שלכם, הספק שתבחרו, כמה זמן אתם מתכוונים להישאר בו והאם יש צורך בשיקולים מיוחדים כלשהם.

במתקנים רבים יש מחירי "הכול כלול", אך חלקם גובים תשלום נוסף עבור שירותים מעבר לדיור, מזון וניקוי בית, כגון הוצאות הקשורות לטיפול פיזיותרפי, טיפולי תקשורת, טיפול בזיכרון וכו'.

בתי אבות – כמה זה עולה לנו?

שיעורי הממוצע במחירי בתי האבות עלו משמעותית במהלך השנים האחרונות והם צפויים להמשיך ולעלות משמעותית.

במספר מדינות יש ירידות בעלויות הממוצעות הללו במהלך השנים האחרונות, אם כי חלקן צפו גידול דו ספרתי. כמובן שלכל מדינה יש את העליות והירידות שלה בכל הקשור להכנסות אך חבל שלא תמיד זה בא גם על חשבון הזקנים השוהים בהם.

תגובות מהפייסבוק

תגובות

אולי גם זה יעניין אותך...

מחפשת קוסמטיקאית בתל אביב? ככה תעשי את זה נכון

תמיד ישנו מצב שבחורה מחפשת קוסמטיקאית בתל אביב. כל אחת רוצה למצוא קוסמטיקאית שתדע לבצע ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *