דף הבית » סיפורי סקס » סיפורי בגידות ואהבה אסורה » למה גברים בוגדים? אני אגיד לכן למה…

למה גברים בוגדים? אני אגיד לכן למה…

פעם אחר פעם אני מוצאת את עצמי בורחת מבית של עוד גבר אחרי שהוא בגד בי. בהתחלה הייתי מאשימה את עצמי. למה? בגלל הביטחון העצמי הנמוך שלי בתקופת התיכון והצבא. בסופו של דבר הבנתי שזה ממש לא משנה עם מי כל אותם הגברים שהייתי איתם היו בוחרים להיות בקשר, הם בכל מקרה היו בוגדים. אתם מבינות? כנראה רוב הגברים לא מסוגלים להיות נאמנים כי זה לא הטבע שלהם. זאת התשובה לשאלה אם אי פעם שאלתן את עצמכן למה גברים בוגדים.

למה גברים בוגדים

הגבר הראשון והמשמעותי בחיי לאחר הצבא, תומר, היה כל-כך לא נאמן שהבגידה אצלו החלה כבר בקשר עין. יום אחד ישבנו לחגוג את יום הולדתו במסעדה. כף הרגל שלי הייתה עמוק בין רגליו, משפשפת את הזין השמן והגדול שלו. הוא לגם מכוס היין ותקע את מבטו בתוך מחשוף של איזה נערה שישבה מאחורי. הוא נשך את שפתיו ועיניו הצטמצמו. גם כשקראתי בשמו הוא לא שם לב. אז המשכתי עד לרגע שבו הייתי בטוחה שהוא עומד לגמור והפסקתי. הוא כמעט הרים את השולחן באוויר. יומיים לאחר מכן חברה שלי סיפרה לי שהיא ראתה אותו מנשק איזה פרחה בת 18. כן אותה הנערה.

ארבע חודשים לקח לי להתאושש מהבגידה ועוד חצי שנה של סטוצים כי לא הייתי מוכנה להיפגע שוב. אבל נפגעתי שוב. זה קרה בזמן שמצצתי לירון. אני אוהבת לרדת לגברים. להבדיל בהרבה נשים, אני מטורפת על ללקק להם את הכיפה של הזין ולראות אותם מצטמררים כשאני בולעת את שק האשכים שלהם. לא משנה מה תעשו  –  לעולם לא תצליחו להוציא סיפוק כזה גדול מגבר בדרך אחרת. בזמן שעיסיתי לו את האשכים והעברתי את הלשון שלי מבסיס הזין שלו עד לכיפה, הוא קיבל הודעה. באופן אינסטינקטיבי הצצתי לראות את מסך הפתיחה וראיתי שאיזו דנה כתבה לו "אני מתגעגעת לזין שלך…"

ידידה שלך, אה?
ידידה שלך, אה?

"זאת ידידה שלי!" ירון ניסה לתרץ, "היא סתם צוחקת…נו…זאת בדיחה קבועה". ואז ביקשתי ממנו לראות את היסטורית ההודעות שלהם ומה אני אומר לכם: אתם מכירות ידידה ששולחת לידיד שלך תמונות של הכוס שלה?"

הבוגד השלישי היה הרבה יותר חכם מהשניים הקודמים. למעשה רק שלוש שנים לאחר שהתחתנו גיליתי שחיי הם טלנובלה. אמיר היה באמת אהבת חיי –  הוא היה גבר מתוק, מקסים ומפרגן והוא היה עושה הכל בשבילי. גם אני תמכתי בו. הוא היה מהנדס מכונות באיזה חברה בינלאומית. אחת לחודש, ולפעמים יותר, הוא היה טס לארה"ב.

לפחות פעם בשנה ניסיתי להצטרף אליו, אבל בכל פעם הוא היה אומר שאני לא אהנה מזה כי הוא כל היום בעבודה ומגיע למלון רק כדי לישון כמה שעות. אז החלטתי להפתיע אותו ואפילו דיברתי עם הבוס שלו שייתן לו יום חופש. לא תאמינו מה גיליתי. הגעתי יום אחריו למקום בו עבד והחלטתי לעקוב אחריו ולהפתיע אותו רגע לפני שיכנס לחדר במלון. אבל הוא לא נסע למלון. הוא נסע לבית של איזה בימבו אמריקאית עם 3 ילדים. הבטן שלי התהפכה –  הם עשו את זה מבלי לסגור את הווילונות.

הוא עשה אותה כשהיא שעונה על החלון והתחת שלה מרוח עליו, הוא נכנס ויצא ממנה כמו בוכנה של אחת מאותן המכונות שהוא מתקן, ואיתה הוא לא גמר מהר כמו איתי. אחרי שעשה אותה גם על השטיח, היא התיישבה לו על הפנים ואז הגניחות שלה נשמעו בכל השכונה. אבל זה לא היה הקטע הנוראי. ממש לא –  הסתבר שהיא הייתה אשתו והילדים  – גם הם שלו. כמו באיזה טלנובלה היו לו 2 משפחות שלא יודעות זו על זו.

הסיפורים האלה עושים לך את זה? רוצה להפוך את הפנטזיה למציאות? הרשמה לאתר אשלי מדיסון >>

ברחתי למלון. ולמחרת בבוקר חזרתי וסיפרתי לאותה הבימבו, שדווקא הסתברה כאישה מאוד חכמה. היא כמעט התעלפה ובמשך חצי שעה לא הצליחה לומר דבר. עד שלבסוף שאלה אותי "את יודעת למה גברים בוגדים?"  וענתה בעצמה: "כי הם שלב אחת מתחתינו באבולוציה. אפילו חיות כמו פלמינגו חיות עם אותו בן הזוג כל החיים. אבל גברים? הם עוד לא הגיעו לשלב הזה.

תגובות מהפייסבוק

תגובות

אולי גם זה יעניין אותך...

חוקרים פרטיים

חושדים שאחד מבני הזוג בוגד? אתם זקוקים לחוקר פרטי

חוקר פרטי עם התמחות בדיני אישות יכול לסייע לכם לדעת האם בן או בת הזוג ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *