דף הבית » כללי » מה צריך לדעת לגבי שירותי עימוד ספרים?

מה צריך לדעת לגבי שירותי עימוד ספרים?

עימוד ספרים הוא הדבר האחרון שעליכם לעשות לפני אתם מתכוונים להוציא לאור את הספר שכם או את מאמר וכתב העט שלכם לעולם. עימוד ספר חשוב בדיוק כמו שהגהה ועריכה לשונית חשובה וכדאי שתיקחו זאת ברצינות.

מה צריך לדעת לגבי שירותי עימוד ספרים?

כדי להוציא ספר לאור או אם אתם מעוניינים להביא עבודת מחקר באוניברסיטה כמו שצריך, חשוב שתעשו זאת כמו שצריך. מקצוענות בעימוד ספרים היא שם המשחק כאן והיא ולה יכולות להיות השלכות רבות בקידות הספר או המאמר שלכם.

שולי הספר

כדאי לשמור על השוליים העליונים, התחתונים והחיצוניים בגודל של לפחות 12,5 מ"מ. לשוליים הפנימיים אתם צריכים לספק קצת יותר נפח מכיוון שחלק מהספר שלכם ייעלם בעמוד השדרה שלו. 20 מ"מ הוא שולי טוב ונוח עבור המדפסת, כדי למקם את הספר בכריכה.

עיצוב סגנונות

בתוכנת מעבד תמלילים כמו Word, תוכלו להשתמש במספר סגנונות. אתם יכולים להשתמש בסגנונות השונים האלה לכותרות של פרקים או פסקאות.

היתרון בעבודה עם סגנונות הוא האחידות שאתם יוצרים במסמך שלכם, זאת מבלי שתצטרכו לקבוע כל הזמן את אפשרויות הפריסה שלכם. אם תתאים את אחד הסגנונות שלכם לספר, כל הטקסט עליו יוחל בסגנון זה וישנה אוטומטית את מראה הספר..

כותרת עליונה ותחתונה

בספר, מספר העמודים הוא קריטי כמובן. מספרי העמודים ממוקמים ברובם במרכזם של כל עמוד. אתם יכולים להוסיף בקלות מספרי עמודים במקום בו אתם מוצאים את הכותרת התחתונה.

אפשר להוסיף גם התייחסות לפרק בכל עמוד. אתם יכולים להשתמש ב"ניתוק קטעים" בתפריט "פריסת דפים" כדי להוסיף את זה בכל כותרת. מומלץ מאוד להיעזר במקצוענים לשם כך.

תגובות מהפייסבוק

תגובות

אולי גם זה יעניין אותך...

לשון הרע בפייסבוק – לא מה שחשבתם

פייסבוק הוא לא בדיוק המקום התמים שהיה ב- 2006. פייסבוק הפכה עם השנים לזירה בלתי ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *