דף הבית » לרווקים שבינינו » 4 נושאים שאסור לדבר עליהם בדייט הראשון
אשה חמה על הגבר

4 נושאים שאסור לדבר עליהם בדייט הראשון

כמעט כולנו נדדנו בין דייט לדייט בכדי למצוא את האחד או את האחת, חוץ מאלה שהתמזל מזלם והכירו את האהבה שלהם תוך כדי לימודים משותפים, טיול משותף, עבודה משותפת וכל מסגרת אחרת, בה ניתן להכיר בן זוג או בת זוג עם תחומי עניין משותפים.

בעולם, אך במיוחד בישראל, מרחמים על בחורה רווקה בת 30, כאילו צמד המילים הוא שם של מחלה סופנית. הצעירים, מצידם למצות את הזמן היפה ביותר בחיים שלהם ולשמור את חיי הזוגיות ואת ההתמסדות, לגיל מבוגר יותר. אבל אם כבר פניכם מועדות למסע של דייטים, כדאי שתלמדו על אילו נושאים אסור לדבר בדייט הראשון בכדי לצלוח אותו ולהגיע לדייט השני.

הדייט הראשון מהווה את המקפצה למעלה בהמשך היחסים או את המגלשה למטה, שלא תוביל לשום מקום אלא לחיי רווקות בארגז של חול מלא בחתולים. כדאי שתקפידו על רושם ראשוני שיקפיץ עבורכם את המניות, כך שייצא מהדייט הזה קשר מוצלח שאולי יגאל אתכם מהמבטים המרחמים.

1. האקס/ית שלכם!

משפטים כמו "יש לאקסית שלי חולצה כזו", לא בבית ספרנו, מאחר ורגע אחד אחרי, תייצרו אנטגוניזם אצל הצד השני. האקס או האקסית שלכם כרגע מחוץ לתחום, לפחות עד שתקבעו תאריך לחתונה. דיבורים על האקס, ירמזו על כך כי אתם עדיין לא שלמים עם הפרידה והדייט הנכחי מסמל את הריבאונד הזמני.

בחורה לא מתרשמת במיוחד
"אני מלך אני…"

2. כסף

גם אם יש לך או אין לך, זה לא אמור להיות המוטיב המרכזי שיפתח את הקשר. הדייט שלך רוצה ללמוד להכיר אותך ואת האישיות, לא את הנכסים שצברת עד כה.

אם בא לך להרשים, תוכל לעשות זאת כשהחשבון יגיע, תיקח את המושכות לידיים ותשלח את המלצרית עם החשבון ועם האשראי, בלי להניח את החשבון על השולחן. לעיתים, צעד זה נראה כמעשה שוביניסטי, שמציג את הגבר ואת האישה בצורה מסוימת, אך יהיה מה שיהיה, לא ניתן להתווכח עם כך שנשים אוהבות שמשלמים עליהן.

בנוסף לתשלום הסופי, אם היא מבקשת יין, תימנע ממבטים חודרים על התפריט בכדי לבדוק אם צריך לשלם בתשלומים. במידה ושניכם מעוניינים לשתות יין, תפגין צעד לארג'י ותזמין בקבוק יין. הדייט הראשון זה לא המקום לחסוך בו, אלא לפנק אחד את השנייה.

3. סקס.

טוב, לפחות לא באופן גלוי מידי, מאחר שלשלוח רמזים סקסיים זה לא בהכרח רע. הכוונה היא לשלוח רמזים לדייט שלך, לא למלצרית עם המחשוף החצוף, שים לב לכך היטב כי משם אין דרך חזרה.

בחורות אוהבות שמחמיאים להן, לכן יש לך אישור לשלוח לה מחמאות שמלטפות את האגו, אך לא יותר מזה. דיבורים על סקס, לא אמורים להגיע, לפחות לא עד הדייט השלישי, אז תתאפקו, בכדי שהרוחות יתלהטו ולאחר מספר דייטים תחשקו אחד בשנייה אף יותר.

4. על עצמך!

במידה ואתה קורא, שים לב שכל תשומת הלב שלך מופנית אל הדייט, דרבן אותה לדבר אליך, לספר על עצמה ואתה? כרגע על תקן אוזן קשבת. נשים אוהבות שמקשיבים להן ואם לרגע חשבת שהן לא אוהבות לדבר, כנראה שטעית.

במידה ואת קוראת, נסי להקל על הבחור ותחסכי מעט במילים, הדייט שלך לא צריך לדעת כבר בדייט הראשון, כיצד סבא וסבתא שלך הכירו. הסוד הוא להיות מעט מסתוריים ולא לחשוף את כל הקלפים בדייט הראשון, כדאי להשאיר קצת גם לדייט הבא! אם יהיה אחד כזה :).

תגובות מהפייסבוק

תגובות

אולי גם זה יעניין אותך...

בוגדים בוגדות

כל הסיבות להזמנת סקסולוגית למסיבת רווקות

כל אחת מאיתנו חולמת על חתונה מגיל צעיר,  בה החתן והכלה נראים כמו קייט מידלטון ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *